O mnie

Sklep ambienTEresa.com powstał z potrzeby, jak to z matką wynalazków bywa ;-)

Jest to miejsce, w którym można się zaopatrzyć w sprzęt i akcesoria niezbędne do prowadzenia terapii według konceptu pedagogiczno-opiekuńczo-terapeutycznego Profesora Andreasa Fröhlicha. Istnieje od września 2013 roku, i z roku na rok poszerza swój asortyment. Zadowolenie Klientów jest sprawą najważniejszą, dlatego też dokładam wszelkich starań, aby zamówienia były realizowane błyskawicznie, a oferowany towar był najwyższej jakości. Każdy produkt jest konsultowany i zaakceptowany przez Teresę Wysocką, eksperta Stymulacji Bazalnej ®. Jeśli chcecie poszerzać swoją wiedzę na temat Stymulacji Bazalnej, możecie doszkalać się na kursach, na które zapisać się można na stronie www.srnis.org w zakładce "szkolenia".

Nie zdziwcie się otrzymaniem towaru w kartonie np. z logo znanej marki odzieżowej. W trosce o naszą planetę, używam powtórnie wszelakie opakowania z papieru i plastiku.

Prywatnie jestem żoną, mamą trójki dzieci i fizjoterapeutą z szpitalu ortopedyczno-rehabilitacyjnym w Poznaniu.

Ukończyłam kurs podstawowy i pogłębiający Stymulacji Bazalnej oraz wszystkie dostępne obecnie seminaria.

 

 

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu przez adres email kontakt@ambienteresa.com lub telefonicznie pod numerem +48 693 513 176. Jestem również otwarta na Wasze opinie, uwagi, a także propozycje nowych produktów.

 

Serdecznie zapraszam!

Marcelina Pracharczyk-Pucher

Jednoosobowa załoga sklepu
Ambienteresa.com - stymulacja bazalna - sprzęt i akcesoria

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl